Helping Surgeons Treat Their Patients Better™

Arthrex®

Helping Surgeons Treat Their Patients Better™

Firma Arthrex od chwili powstania realizuje jedną misję — pomaga chirurgom w skuteczniejszym leczeniu pacjentów w myśl hasła Helping Surgeons Treat Their Patients Better.

Nasza strategia koncentruje się na ciągłym wprowadzaniu
innowacji w produktach na drodze badań naukowych, współpracy z chirurgami i edukacji medycznej w celu wypracowywania mniej inwazyjnych zabiegów chirurgicznych wyróżniających się prostotą, bezpieczeństwem i powtarzalnością.

Co roku opracowujemy ponad 1000 nowych innowacyjnych produktów i zabiegów, które przyczyniają się do postępu ortopedii małoinwazyjnej na całym świecie.

Firma Arthrex od początku pozostaje w rękach prywatnych, co pozwala jej szybko oceniać nowe technologie i pomysły oraz z pełną swobodą opracowywać nowatorskie produkty i techniki bez ograniczeń ekonomicznych i konieczności szukania kompromisów.

Nasz doświadczony zespół oddanych specjalistów połączyła wspólna pasja i zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań o bezkompromisowej jakości pracownikom ochrony zdrowia, którzy korzystają z naszych produktów, jak również milionom pacjentów, którzy liczą na naszą pomoc.

Głównym wyznacznikiem sukcesu jest dla nas medyczne znaczenie proponowanych przez nas rozwiązań i to ono pozostanie najistotniejszym dziedzictwem firmy Arthrex.

Przejdź do globalnej strony internetowej Arthrex.

image2
unnamed
unnamed1

Angel System

ANGEL SYSTEM™ jest innowacyjnym systemem do przygotowania koncentratu osocza bogatopłytkowego, które można dokładnie dopasować do konkretnych potrzeb terapeutycznych pacjenta. Spełnia on trzy najważniejsze wymogi nowoczesności:

maksymalna elastyczność – jeden system do wszystkich zastosowań PRP – dzięki możliwości kontroli poziomu płytek krwi, neutrofili i erytrocytów w PRP, pozwala na dobranie zadanego stężenia i dostosowanie żądanej kompozycji PRP do indywidualnych wskazań i potrzeb pacjenta

łatwa obsługa – przygotowanie PRP za pomocą jednego przycisku- koniec z niewygodną, manualną selekcją i transferem bogatej w płytki frakcji plazmy, gdzie odseparowanie PRP zależało od umiejętności operatora. Angel System™ umożliwia automatyczny proces za pomocą jednego przycisku

wysoki poziom bezpieczeństwa- „zamknięte” przygotowanie PRP- całkowicie automatyczna, sterylna i w pełni zamknięta separacja różnych frakcji krwi znosi ryzyko zakażeń bakteryjnych

Zobacz kto z nami współpracuje

Skontaktuj się z nami

Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Polska +48 22 279 70 00

open-mail


    Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52